Pobočka Praha zrušena

Vítejte na webu Plastsvar s.r.o.

Společnost Plastsvar s.r.o je jedním z předních výrobců a dodavatelů systémů pro vodní hospodářství a zemědělství v České republice. Mezi hlavní výrobky, které se vyrábějí v našem závodě v ČR, jsou retenční nádrže, plastové jímky pro zachytávání deštových vod, produkty pro závlahové systémy v zemědělství, plastové napáječky (pítka), nádrže na jadrné osivo pro zvěř, samonosné plastové vodoměrné šachtyčerpací jímky tlakové kanalizacejímky na dešťovou vodu a výroba plastových nádrží na zakázku.

Společnost Plastsvar s.r.o ve spolupráci se společností LESMYS s.r.o. se podílí na výzkumu a vývoji plastových výrobků pro použití v lesnictví a zemědělství. Veškeré zkušební výrobky jsou osazeny a testovány v oboře „Zádubčí“.

V roce 2013 jsme spustili novou výrobní linku plastových vodoměrných, čerpacích šachet a jímek na akumulaci dešťové vody a to technologii rotomoulding. Jedná se o novou bezsvárovou technologii, při které je šachta vyrobena z jednoho kusu. Tyto výrobky jsou nepropustné a samonosné . Byl nám vydán statický posudek na ROTO výrobky na jich uložení bez betonáže.

Samozřejmě technologie svařování plastů u nás zůstala zachována. Materiál pro svařované jímky, žumpy a septiky a vodoměrné šachty, používáme výhradně PP a PE. Jímky, žumpy, septiky podléhají dle zákona certifikaci, certifikát je součástí dodávky od naší firmy. Dodáváme jímky různých velikostí dle požadavků zákazníka. Naše ceny jsou upravovány v poměru kvalita/cena, tudíž jsme schopni dostat se na zajímavé ceny našich výrobků. Více informací o nádržích a jímkách se dozvíte v sekci naše produkty.

Český výrobce

Vše Skladem

Zboží rozvážíme i o víkendu